28
Kožené reprezentativní křeslo

20.léta 20.století, Československo

92cm x 64cm x 64cm

S price 8 000 Kč
E price 12 000 - 15 000 Kč

Celodřevěné masivní dubové křeslo výrazné konstrukce s dýhovanými dubovými područkami. Sedák i opěrák jsou potaženy původní tmavohnědou kůží. Na sedáku drobný defek t v podobě dírky. Jinak celskově s pěknou patinou. Na područce odštipek dubové dýhy. Celkově velmi dobrý původní stav bez restaurování. Na zadních nohou pod sedákem vyražena inventární čísla. Křeslo pochází z okolí Dejvic / Bubenče.