21
Mísa s džbánem na vodu (Lavabo)

Rydel&Thon, Svijany u Turnova
10.-20.léta 20.století, Československo

V džbánu 36cm, průměr mísy 46cm, mísa V 13cm

S price 5 500 Kč
E price 8 000 - 10 000 Kč

Bělnina transparentně glazovaná odlévaná do formy s florálními stylizovanými vlysy. Výrazně secesní tvarosloví je podtrženo barevností malby. Mísa ze spodu zančena Graniton a číslem modelu 64, džbán pak vtlačenými čísly 62/3, džbán má jeden drobný oťuk na vnitřní straně hrdla. Krakelace, výborný stav.