33
Stojánek na ubrousky

Značeno ze spoda Alpacca /hard
30.léta. 20.století, Československo

V 8cm

S price 1 500 Kč
E price 3 000 - 4 000 Kč

Silně postříbřený mosazný plech a drát. Kosočtvercová základna s mimostředně naletovanými kroužky vizuálně odpovídá pracem Bohuslava Južniče, které navrhoval pro Krásnou Jizbu, nebo Topičův salon.