10
Restaurační židle, Model no. 567 (pár)

Otto Prutscher (1880 – 1949)
Thonet – Mudus
20. léta 20. století, Československo, ( Návrh 1907)

Výška 103 cm, šířka 42 cm, hloubka 42cm

S price 9 000 Kč
E price 12 000 - 18 000 Kč

Ohýbaný bukový hranol, Na sedáku a opěradle výplň z hladké bukové překližky. Původní nerestaurovaný stav. U jedné židle částečně odstraněn lak. Konstrukce v pořádku lak opadává. Jedná se o původní židle z Lázeňského hotelu Arco v Luhačovicích z roku 1924. Židle je značena na rámu sedáku VPÚ.