111
Kancelářské křeslo – Aluminium Chair EA 107

Charles & Ray Eames
Vitra, Zeeland – Michigen (značeno)
80.-90. léta 20. století, USA (design 1956)

Výška 83 cm, šířka 58 cm, hloubka 59 cm

S price 14 500 Kč
E price 20 000 - 25 000 Kč

Čtyřramenná hliníková podnož. Černě lakované kovové části. Sedák opatřený černým Hopsak potahem. Výborný stav.
Tato Eamsovská kancelářská židle patří ke klasikám v nejvyšší třídě kancelářského nábytku. Zde se jedná o limitovanou sérii Black Collection z počátku 90 let.