25
Párátkovník ve tvaru pštrosa

Karl Hagenauer (1898 – 1956)
WHW, Značeno SK – filiálka v Salzburku
40. léta 20. století, Rakousko

Výška 16,5 cm, průměr podstavy 5 cm

S price 2 500 Kč
E price 4 000 - 6 000 Kč

Tělo s podstavcem z niklované mosazi. Dřevěná – černě lakovaná vložka v podobě trupu jako nosiče párátek.