49
Kolekce dvou váziček

Ludvika Smrčková (1903 – 1991)
Českomoravské sklárny pro Družstevní práci, Praha (značeno zespoda ČMS)
30.-40. léta 20. století, Československo

Výška modré vázy 8,5 cm, výška čiré vázy 7 cm

S price 2 000 Kč
E price 3 000 - 4 000 Kč

Hutně zpracované vázy s opuknutým a zapáleným okrajem ve čtyřech místech nastřihnutým.