106
Dřevěná ryba - terčovec

Značeno Sm64
60. léta 20. století, Československo

Výška 25 cm, šířka 29 cm

S price 2 000 Kč
E price 3 000 - 4 000 Kč

Nádherná stylizace terčovce v podobě této dynamické plastiky charakterizující svým pojetím dobu vzniku v 60. letech. Drobné oděrky.
Lipové tmavě mořené dřevo, místy světlejší.