95
Červená lampička č.2164

Josef Hůrka
Drupol (značeno)
60. léta 20. století, Československo

Výška 23 cm, šířka 22 cm

S price 2 000 Kč
E price 2 500 - 3 000 Kč

Celokovová stolní lampička z chromovaného, částečně červeně lakovaného plechu. Natáčecí mechanizmus stínidla. Jednoduchá konstrukce plechového stínidla s miňonkovou - objímkou. Méně vídaný model. Dobrý stav.