112
Příruční stolek se skříňkou

60.-70. léta 20.století, Evropa

84cm x 43cm x 43cm

V cena 3 500 Kč
O cena 5 500 - 6 500 Kč

Pojízdný dřevěný stolek na čtyřech kovových nožkách s kolečky. Dvě nohy jsou prodlouženy do úrovně horní desky stolu, která je natáčecí stejně jako deska pod ní a šuplík. Vše na principu otáčení kolem jedné z nohou. Spodní skříňka je přístupná ze dvou stran. Odkládací desky – umakart, vše dýhováno jasanem.Špičkový stav.