Reprezentativní bílá váza s dekorem
Hubert Kovařík(1888-1958)
Svitávka u Boskovic, značeno razítkem
20. léta 20.století, Československo
O cena 10 000 - 15 000 Kč
Glazovaná bělnina s malovaným stylizovaným florálním dekorem v modré, šedé a černé barvě.
Pozn. Pozn.: Na hrdle a u paty vázy patrné odštěpky, nerestaurováno