82
Němý sluha

30. léta 20. století, Československo

90cm x 44cm

V cena 1 500 Kč
O cena 3 000 - 5 000 Kč

Konstrukce je vyrobena z ohýbané bezešvé chromované trubky. Ve spodní části patrné stopy poškození chromu.