92
Ortopedická dlaha

Charles (1907-1978) Ray Eames (1912-198
Evans Products Co., Venice, CA ( návrh 1942)
40. léta 20. století USA

106cm x 20cm x 10cm

V cena 14 000 Kč
O cena 18 000 - 20 000 Kč

Tepelně tvarovaná překližka do ergonomického taru dolní končetiny. Značeno.

Pozn. Pozn.: Tento předmět je součástí stálé expozice designu 20století v Moma NY. Tato zakázka pro armádu