61
Rozkládací jídelní stůl H-37

Jindřich Halabala (1903 – 1978) UP Závod
30. léta 20. Století, Československo

76cm x 80cm x 160cm

V cena 6 000 Kč
O cena 8 000 - 10 000 Kč

Čtvercový stůl s dvojitou otočnou deskou na čtyřech hranolových nohách spojených mezi sebou křížovou trnoží z chromované trubky. Desky stolu dýhované dubovou dýhou, konstrukce z dubového masivu. Původní medová politura.