81
Stolní lampa Tizio

Richard Sapper (1932–2015)
Artemide, Milano
90. léta 20. století, Itálie (design 1972)

max. ↑ 119 cm ø podstavy 11 cm ↗ 78 cm

V cena 2 500 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Konstrukce kovová dural /ocel, ABS.
Limitovaná série 7000 ks Silver. Tento kus je signován
a číslován R. Sapper 6478/7000. Tato lampa patří k ikonám světového designu 70. let. U reflektoru chybí drátek s červenou hlavičkou.