11
Párové keramické vázy (pár)

Keramická akciová společnost v Bechyni
20. léta 20. století, Československo

↑ 27,5 cm ø 14 cm

V cena 8 000 Kč
O cena 12 000 - 16 000 Kč

Keramická váza kapkovitého tvaru s mírně se rozšiřujícím hrdlem. Na povrchu bezbarvá glazura podmalovaná jasným dekorem v národním stylu. Dekor je vyveden v černé kontuře s barevným doplněním modrou a béžovou. Perfektně zachovalé kusy. (Značeno zespoda číslem a značkou KS Bechyně.)