88
Svícen

František Vízner (1936-2011)
80. léta 20. století, Československo

↑ 19,5 cm → 6,5 cm ↗ 5 cm

V cena 12 000 Kč
O cena 15 000 - 20 000 Kč

Hranolové tělo svícnu z křišťálové skloviny, broušené, v kyselině matované s mosazným soustruženým trnem na svíčku. Autorská práce prodávaných prostřednictvím Díla v jeho prodejnách. Neznačeno.