1
Restaurační židle ( 2ks)

J.J.Kohn, Austria (značeno papírovou nálepkou)
10.-20.léta 20.století, R-U

88cm x 38cm x 43cm

V cena 1 800 Kč
O cena 2 800 - 3 600 Kč

Konstrukce - Soustružené a ohýbané bukové dřevo, sedák a opěrák z bukové formované překližky.