106
Křeslo s područkami ( design 1961)

Fuchs Alan
ÚLUV, Praha
60. léta 20. století, Československo

80cm x 72cm x 66cm

V cena 5 000 Kč
O cena 8 000 - 10 000 Kč

Kovová černě lakovaná konstrukce s čalouněnou výplní, odnímatelný potah( původní v poškozeném stavu.

Pozn. Pozn.: Zajímavostí tohoto pohodlného a konstrukčně neobvyklého křesla jsou jeho ostře zalomené podru