Křeslo s područkami ( design 1961)
60. léta 20. století, Československo
Kovová černě lakovaná konstrukce s čalouněnou výplní, odnímatelný potah( původní v poškozeném stavu.
Pozn. Pozn.: Zajímavostí tohoto pohodlného a konstrukčně neobvyklého křesla jsou jeho ostře zalomené podru