111
Stůl ve tvaru ledviny

60. léta 20. století, Československo

64cm x 90cm x 64cm

V cena 1 500 Kč
O cena 2 500 - 3 500 Kč

Deska stolu je dýhována dubovou dýhou s intarzovanými třemi se rozšiřujícími pruhy březové dýhy. Deska stolu je zespoda opatřena výstuhami , do kterých jsou fixovány tři kónické nohy. Původní stav.