13
Křeslo z okresního domu v Hradci Králové

Kotěra Jan (1871-1923)
10.léta 20.století, R-U

72cm x 60cm x 57cm

V cena 65 000 Kč
O cena 100 000 - 120 000 Kč

Konstrukce z dubového masivu v tmavší polituře. Přední nohy s čelem podsedku vyřezávány geometrickým dekorem. Šestiboká konstrukce sedáku s vloženým koženým „polštářemů. lichoběžníkové kožené opěradlo s fixací na kolíčky. Původní kůže na sedáku i opěráku místy poškozená a nahrazena dolepenou vrstvou.