Špaček Jaromír (1911-1988)
Autorská práce (signováno Dr. ŠPAČEK 61)
60. léta 20. století, Československo
O cena 16 000 - 20 000 Kč
Foukané kříšťálové sklo protáhlého baňkovitého tvaru foukané do volné kovové formy z plechu s dírami.
Pozn. Pozn.: RnDr. Špaček patřil v 50.-60. letech k největším experimentátorům se sklářskými technikami. J