142
Objekt se zatavenou mědí

Špaček Jaromír (1911-1988)
Autorská práce (signováno Dr. ŠPAČEK 58)
60. léta 20. století, Československo

34cm x 13cm x 5cm

V cena 13 000 Kč
O cena 16 000 - 20 000 Kč

Tažené kříšťálové sklo protáhlého tvaru položené kovové formy se zatavenými měděnými šponami.

Pozn. Pozn.: RnDr. Špaček patřil v 50.-60. letech k největším experimentátorům se sklářskými technikami. J