Špaček Jaromír (1911-1988)
Autorská práce (signováno Dr. ŠPAČEK 58)
60. léta 20. století, Československo
O cena 16 000 - 20 000 Kč
Tažené kříšťálové sklo protáhlého tvaru položené kovové formy se zatavenými měděnými šponami.
Pozn. Pozn.: RnDr. Špaček patřil v 50.-60. letech k největším experimentátorům se sklářskými technikami. J