144
Nitková experimentální kompozice

René Roubíček (1922-)?
Autorská práce (nesignováno)
60. léta 20. století, Československo

34cm x 13cm x 14cm

V cena 30 000 Kč
O cena 40 000 - 50 000 Kč

Křištálové sklo kontinuálně tavené, vytvářející špagetový efekt.

Pozn. Jedna z nejzásadnějších postav nové vlny českého poválečného skla. Jeho experimenty a četné realizac