Nitková experimentální kompozice
Autorská práce (nesignováno)
60. léta 20. století, Československo
O cena 40 000 - 50 000 Kč
Křištálové sklo kontinuálně tavené, vytvářející špagetový efekt.
Pozn. Jedna z nejzásadnějších postav nové vlny českého poválečného skla. Jeho experimenty a četné realizac