15
Polokřeslo

Josef Hoffmann (1870-1956)
JJ.Kohn, Wien Austria (návrh 1910)
10.-20.léta 20.století, R-U

81cm x 64cm x 48cm

V cena 9 500 Kč
O cena 15 000 - 20 000 Kč

Masivní ohýbaný bukový hranol, sedák překližka. Prostor mezi sedákem a opěrákem s područkami vyplněn svislými laťkami. Původní šelaková politura. ( značeno papírovou nálepkou)