150
Váza znamení Blíženci

A.Stepan
Goldscheider, Vídeň (značeno razítkem GEO ART)
80. léta 20. století, Rakousko (návrh 1980)

21cm x 8cm x 5cm

V cena 1 200 Kč
O cena 2 000 - 3 000 Kč

Měkká keramika bíle glazovaná. Stylizovaný tvar dvou postav vystavěný na obdélníkovém půdorysu.