22
Reprezentativní bílá váza s dekorem

Hubert Kovařík(1888-1958)
Svitávka u Boskovic, značeno razítkem
20. léta 20.století, Československo

36cm x 15cm

V cena 6 000 Kč
O cena 10 000 - 15 000 Kč

Glazovaná bělnina s malovaným stylizovaným florálním dekorem v modré, šedé a černé barvě.

Pozn. Pozn.: Na hrdle a u paty vázy patrné odštěpky, nerestaurováno