29
Dva šálky s podšálky z Kulovitého čajového souboru

Rudolf Stockar (1886 – 1957)
Rydel &Thon, Svijany u Turnova, (značeno vyraženou značkou ARTĚL na talířku)
2. dekáda 20.století, Čechy (před rokem 1914)

6cm

V cena 8 000 Kč
O cena 12 000 - 15 000 Kč

Bíle glazovaná bělnina se zlatými vytaženými linkami při okraji a vyzlacenými kuličkami na nohou šálku

Pozn. Pozn.: Publikované v knize : Lit. Fronek J., Artěl umění pro všední den 1908 – 1935 v VI. Kapitole v