Párové kónické vázy s geometrickým vzorem
Rydel &Thon, Svijany u Turnova
20. léta 20.století, Československo
Korpus vázy tvoří transparentně glazovaná bělnina s jednopohledovým pravidelným dekorem abstraktního charakteru. U hrdla zvýrazněno horizontální kanelování zlatou linkou.
Pozn. Pozn.: Značeno zespoda čísly. Jedna z váz značena razidle Granitonu. Na jedné váze na vnitří straně