32
Párové kónické vázy s geometrickým vzorem

Rydel &Thon, Svijany u Turnova
20. léta 20.století, Československo

36cm x 12cm

V cena 5 000 Kč
O cena 8 000 - 10 000 Kč

Korpus vázy tvoří transparentně glazovaná bělnina s jednopohledovým pravidelným dekorem abstraktního charakteru. U hrdla zvýrazněno horizontální kanelování zlatou linkou.

Pozn. Pozn.: Značeno zespoda čísly. Jedna z váz značena razidle Granitonu. Na jedné váze na vnitří straně