39
Keramický kalamář a kolébka

Wilhelm Goebel Porzelanfabrik, Wilhelmsfeld ( Značeno)
20.-30. léta 20.století, Německo

9cm x 21cm x 13cm

V cena 4 000 Kč
O cena 6 000 - 8 000 Kč

Celokeramická žlutě glazovaná souprava ,tvořící kalamář se dvěma nádobkami a sušák na inkoust s původním papírem napnutým na plechové vložce. Naprosto vše bez defektu.

Pozn. Pozn.: Sběratelský unikát, nikdy nepoužito. Se značkami prodejce i výrobce. Neobjevující se typ s Go