Keramický kalamář a kolébka
Wilhelm Goebel Porzelanfabrik, Wilhelmsfeld ( Značeno)
20.-30. léta 20.století, Německo
Celokeramická žlutě glazovaná souprava ,tvořící kalamář se dvěma nádobkami a sušák na inkoust s původním papírem napnutým na plechové vložce. Naprosto vše bez defektu.
Pozn. Pozn.: Sběratelský unikát, nikdy nepoužito. Se značkami prodejce i výrobce. Neobjevující se typ s Go