Zeiss Ikon, Jena Značeno logem na čelním skle ciferníku
30.Léta 20.století, Německo
Na stupňovité podnoži fixován oboustranně prosklený analogový měřič tlaku. Konstrukce chromovaná mosaz, zespoda opatřena návodem k obsluze. Veškeré texty v německém jazyce.