50
Barometr

Zeiss Ikon, Jena Značeno logem na čelním skle ciferníku
30.Léta 20.století, Německo

16cm x 10cm

V cena 3 300 Kč
O cena 5 000 - 8 000 Kč

Na stupňovité podnoži fixován oboustranně prosklený analogový měřič tlaku. Konstrukce chromovaná mosaz, zespoda opatřena návodem k obsluze. Veškeré texty v německém jazyce.