úvod
aktuální katalog
nábytek
sklo
porcelán
osvětlení
doplňky
ostatní
archiv 2020
nábytek
sklo
porcelán
osvětlení
doplňky
ostatní
archiv 2018
nábytek
sklo
porcelán
osvětlení
doplňky
ostatní
archiv 2017
nábytek
sklo
porcelán
osvětlení
doplňky
ostatní
archiv 2016
nábytek
sklo
porcelán
osvětlení
doplňky
ostatní
archiv 2015
nábytek
sklo
porcelán
osvětlení
doplňky
ostatní
mapa
kontakt
o nás
Hledat
☰
EN
úvod
aktuální katalog
nábytek
sklo
porcelán
osvětlení
doplňky
ostatní
archiv 2020
archiv 2018
archiv 2017
archiv 2016
archiv 2015
kontakt
o nás
odkazy
golfface
cohn
info
t:
603 546 275
t:
725 527 387
e:
chotachota@seznam.cz
52
Lampička s klipem
Hala Leuchten, značeno na klipu
20.-30. léta 20.století, Německo
10cm x 20cm
V cena
3 000 Kč
O cena 4 000 - 6 000 Kč
Chromovaná mosazná lampa s pružinovým klipem. Na klipu ražená značka loga Hala, původní stav , nová elektrifikace.
Předchozí
Další
golfface
cohn
© 2014 ifire