52
Lampička s klipem

Hala Leuchten, značeno na klipu
20.-30. léta 20.století, Německo

10cm x 20cm

V cena 3 000 Kč
O cena 4 000 - 6 000 Kč

Chromovaná mosazná lampa s pružinovým klipem. Na klipu ražená značka loga Hala, původní stav , nová elektrifikace.