54
Psací stůl (Thonet No 1321)

Breuer Marcel (1902 – 1981)
Thonet – Mundus nebo Mücke – Melder (licence Thonet)
30.léta 20.století, Německo

75cm x 100cm x 50cm

V cena 11 000 Kč
O cena 20 000 - 30 000 Kč

Ocelová konstrukce z chromovaných bezešvých trubek. Původní červeně lakováné desky ( později přetírané – nepůvodní lak odstraněn). Stav zakonzervován. Vhodné pro další restaurování.