56
Křeslo S 33

Luckhardt Hans a Wassili (H 1890 – 1954,
Pravděpodobně Mücke – Melder ( licence Thonet)
30 – 40. léta 20.století, střední Evropa

76cm x 57cm x 56cm

V cena 7 500 Kč
O cena 10 000 - 15 000 Kč

Původní ocelová konstrukce z bezešvých chromovaných trubek, překližkový rámový sedák s monolitickým do podkovy tvarovaným opěrákem s područkami – kopírujícím tvar trubky.původní červené lakování.