61
Křeslo H – 70 polohovatelné

Halabala Jindřich (1903-1978)
UP – závody, Brno
30. léta 20. století, Československo

75cm x 75cm x 65cm

V cena 12 500 Kč
O cena 18 000 - 24 000 Kč

Konstrukce křesla vyrobena z dubového na několika místech ohýbaného hranolu dýhovaného ořechovou dýhou. Nastavení je vepředu sedáku a v polovině opěráku. Polštáře jsou odnímatelné, novodobé. Konstrukce je na bočnicí odýhována exkluzivnější ořechovou dýhou. Kovové díly jsou ocelové, niklované. Restaurováno.