64
Malá stolní lampička

Anýž Jaroslav (1902 – 1985)
Franta Anýž, Praha, značeno na noze
30. léta 20. století, Československo

23cm x 19cm

V cena 5 500 Kč
O cena 8 000 - 10 000 Kč

Niklovaná mosaz, výklopné stínidlo kónusového tvaru. Matovaný povrch, původní dobrý stav, Nově elektrifikováno.