30.- 40. léta 20.století, Československo
O cena 24 000 - 30 000 Kč
Mosazný niklovaný plech , trubka. Kulové stínidlo s otočnou vložkou a podstava tlačeny. Vše původní stav. Na podstavě nikl mírně setřený.
Pozn. Pozn.: Válečná stolní lampa. Značeno „ZÁKONEM CHRÁNĚNO“