66
Lampa VAKO 38 „Kyklop“

30.- 40. léta 20.století, Československo

40cm x 20cm x 16cm

V cena 16 000 Kč
O cena 24 000 - 30 000 Kč

Mosazný niklovaný plech , trubka. Kulové stínidlo s otočnou vložkou a podstava tlačeny. Vše původní stav. Na podstavě nikl mírně setřený.

Pozn. Pozn.: Válečná stolní lampa. Značeno „ZÁKONEM CHRÁNĚNO“