7
Jídelní stůl kulatý

Thonet (značeno)
20. léta 20. století, R-U

78cm x 80cm

V cena 7 500 Kč
O cena 8 000 - 12 000 Kč

Masivní ohýbaný bukový hranol, válcová silná deska stolu silná překližka. Původní višňová šelaková politura ( Na desce stolu obnovena).Spodek stolu opatřen mosazným kováním s kladívkovým dekorem..