Pracovní lampa s nůžkovým mechanizmem
Dell Christian (1893-1974)
Original Kaiser I.dell, značeno na vrchlíku stínidla
30. léta 20. století, Německo
Pozn. Pozn.: Černě lakovaný ocelový plech - lisovaný. Mechanické díly niklovány (kloub, utahovací páčka a