81
Pracovní lampa s nůžkovým mechanizmem

Dell Christian (1893-1974)
Original Kaiser I.dell, značeno na vrchlíku stínidla
30. léta 20. století, Německo

30cm

V cena 3 600 Kč
O cena 5 000 - 6 000 Kč

Pozn. Pozn.: Černě lakovaný ocelový plech - lisovaný. Mechanické díly niklovány (kloub, utahovací páčka a