Bruno Emmel (1877 – 1913)
Keramická škola ve Znojmě (K.K. Fach. Schule, Znaim)
2. dekáda 20.století (značeno 1913), R-U
O cena 10 000 - 15 000 Kč
Keramická dóza s víkem vyrobená z bělniny bíle polévané s černým a modrým lineárním dekorem soustředných kruhů a paprsků.