9
Keramická dóza s víkem

Bruno Emmel (1877 – 1913)
Keramická škola ve Znojmě (K.K. Fach. Schule, Znaim)
2. dekáda 20.století (značeno 1913), R-U

6cm x 12cm

V cena 6 500 Kč
O cena 10 000 - 15 000 Kč

Keramická dóza s víkem vyrobená z bělniny bíle polévané s černým a modrým lineárním dekorem soustředných kruhů a paprsků.