113
Proškrabávaná váza

Iva Mašitová ( 1961-)
90.léta 20.století (1990)

13cm x 14cm

V cena 3 500 Kč
O cena 5 000 - 7 000 Kč

Foukaná profilovaná váza do dřevěné formy. Čirá sklovina se seleným nádechem. Na povrchu nanesena sklářská barva, která je následně proškrabávána. Autorka je absolvenstkou ateliéru St. Libeňského na VŠUP v Praze. Ve své současné tvorbě se více zabývá lehanou a tavenou plastikou. V případě vázy se jedná o ranné dílo. Signováno „Mašitová 90“