16
Kermická dóza s víčkem

Wiener Keramische Werkstadte, Značeno
Počátek 20.století, R-U

12cm x 7cm

V cena 16 000 Kč
O cena 22 000 - 25 000 Kč

Jednoduchá válcová dóza s víkem. Černá malba vykrívající plochu mezi floránímí abstrahovanými pásy květů. Zespoda značeno číslem modelu 1247. Špičkový stav.