20
Židle No. 402 Pro Národní dům v Prostějově

Jan Kotěra (1871 – 1923) Gebrüder Thonet
10. léta 20.století R-U ( po r. 1906)

92cm x 40cm x 42cm

V cena 7 000 Kč
O cena 10 000 - 15 000 Kč

Dřevěná konstrukce vyrobena z bukového ohýbaného hranolu. Sedák a opěrák z termopřekližky s geometrickým soustředným prolisem a zdvojeným opěradlovým rámem. Restaurováno, nová šelaková politura.