24
Třešňové secesní křeslo

Počátek 20.století, Střední Evropa

83cm x 60cm x 56cm

V cena 33 000 Kč
O cena 40 000 - 50 000 Kč

Třešňové polokřeslo podkovovitého tvaru z boku a v zádech obloženého soustruženými příčkami. Příčky jsou v horní a spodní části intarzovány palisandrovými zdvojenými pásky. Kompletně restaurováno. Kožený potah opěradla sedáku a područek. Naprosto unikátní kus. Paralely můžeme hledat v okruhu špičkových návrhářů a zpracovatelů vídeňského okruhu. Elegance , která nechá vyniknout základní tvar vyladěná jemnými sloupky s krásnou kresbou třešně v akcentaci s palisandrem a měděnými návleky je perfektní.