31
Nástěnné hodiny Kinzle

30. Léta 20.století, Československo
Fa. Kienzle, Nové Město

31cm x 4cm

V cena 2 000 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Kulatý postříbřený ciferník s černě tištěnými číslicemi. Je zarámován do mosazného – niklovaného rámečku. Původní funní strojek. Možnost nahradit za současný elektrický. Původní stav. Hezká patina.