43
malý skleněný džbán

Ludvika Smrčková (1903 – 1991) ? Českomo
30.-40. Léta 20.století, Československo ( návrh 1936)

16cm

V cena 1 800 Kč
O cena 2 500 - 3 500 Kč

Křišťálové sklo foukané do dvojdílné kovové formy s integrovaným držadlem do soudkovitého tvaru džbánku. Sklo zušlechtěno po šokovém zchlazení krakeláží.