45
Varianta polohovatelného křesla H-70

Jindřich Halabala (1903 – 1978) UP Závod
30. léta 20. století, Československo

75cm x 65cm x 95cm

V cena 8 000 Kč
O cena 10 000 - 15 000 Kč

Rám opěradel je vyroben z bukového dřeva, dýhovaného dubovou dýhou. Konstrukce roštů z dubového dřeva. Na sedáku a opěradle jsou volně ložené polštáře ( nové čalounění)