60
Odkládací stolek

30.léta 20.století, Československo

67cm x 38cm x 70cm

V cena 5 500 Kč
O cena 7 000 - 9 000 Kč

Chromovaný trubkový rám , jehož součástí je konstrukce nohou. Rám nese pá dřevěných laťových desek dýhovaných ořechovou dýhou. Nová povrchová úprava.