65
Pracovní polohovatelná židle Model No. 364

Výrobce AMA – Elastic
40.léta 20.století, Německo

78cm x 52cm x 52cm

V cena 2 600 Kč
O cena 4 000 - 5 000 Kč

Kovová konstrukce polohovatelného mechanismu se speciálním patentem měkkého dopružení při sedání, výrazně zvyšuje celkový komfor. Masivní dřevěný sedák s polohovatelným dřevěným opěradlem . Značeno na bakelitovém aretačním kolečku a zespodu na podsedku s uživatelskou poučkou. Zajímavý kvalitní model v původním krásném stavu. Zajímavá alternativa pro dnešní pracovní židle.