71
Hnědá keramická váza

30.-40.léta 20.století, Československo

17cm

V cena 1 200 Kč
O cena 1 800 - 2 200 Kč

Krémová keramická váza s transparentní glazurou s proškrabávanou hnědou vrstvou. Geometrické členění do čtvercových polí. Zespoda značeno malovanou značkou 39 K102. Kvalitní ukázka nedoceněné předválečné keramiky.